Příběh proměny celníka Leviho

Proč trápit nemocí? S nemocí trvající týdny, měsíce, roky. Proč se bát a říkat si, kdy už to skončí? Proč se ptát sám sebe: “Vrátím se vůbec někdy k normálnímu životu?” Budu se vůbec někdy zase smát, zase se radovat z každodenních maličkostí? Příjde vůbec někdy ten okamžik, že se budu znovu těšit z času s rodinou a přáteli bez omezení a plánovat budoucnost, pokračovat ve studiu, práci? Mojí odpovědí na Tvé otázky je setkání s nadpřirozeným lékařem, kterým je Ježíš. Dnes se mrkneme na příběh proměny celníka Leviho po setkání s lékařem Ježíšem.

Řešení tu je!

Nevěš hlavu! Řešením není speciální metoda či přesně stanovený postup léčby ale setkání s osobou, která má moc nad nemocí. Setkání s osobou, která má sílu nemoc zneškodnit. V této sérii podcastů Ti představím Lékaře všech Lékařů. ČLOVĚKA I BOHA, Ježíše Krista. Vysvětlím Ti, co Ježíš chce a dokáže udělat s Tvojí duší, závislostí i nemocí. Společně se podíváme na to, jaké kroky potřebuješ udělat, aby sis od Ježíše vyzvedl pomoc – svobodu a zdraví.

 

                   K poslechu také na: Apple Podcast en Stitcher

 

V úvodní epizodě Příběh proměny celníka Leviho:
  • náš problém, kterému Můj Bůh říká hřích
  • jak můj Bůh a Král tenhle problém vyřešil
  • jak uzdravení souvisí s Božím řešením hříchu
  • co před uzdravením udělal Ježíš a co udělali oni sami
  • jaké skupiny lidí najdeme v našem příběhu a jakou pozici Ježíš vůči nim zaujal
  • hlavní téma, které je klíčem k celé sérii: “Lékaře nepotřebují zdraví, ale nemocní. Nepřišel jsem pro spravedlivé, přišel jsem pro hříšné, abych je vedl  k pokání.” 
  • Milost jako začátek na cestě k Boží spravedlnosti, Novému Životu podle Božího plánu, kde plně chápeme, kdo jsme, odkud pocházíme a kam směřujeme
Něco o nás:

Jsme holandskočeský manželský pár, Sander a Lenka van Lochem-Vondrušková. V Holandsku jsme spolupracovali s evangelistou Janem Zijlstra, kterého doprovázely zázraky uzdravení a osvobození. V roce 2015 jsme vyměnili Holandsko za Českou republiku, kde začínáme pracovat podobným způsobem jako Jan Zijlstra v NL. 
Lenčiným posláním je vysvětlovat Boží záchranu, kam patří i uzdravení a osvobození. Sander se zaměřuje na modlitbu za nemocné. 

Více informací na https://deborahmission.cz/